Difference between revisions of "Oldewolf/Gothson"
From Ouroboros Portal
(Update) |
(Update) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |[[Mr Mistoffelles (Freedom)|Mr Mistoffelles]] | + | |[[Mr. Mistoffelles (Freedom)|Mr. Mistoffelles]] |
|Freedom | |Freedom | ||
|align="center"|X | |align="center"|X | ||
Revision as of 01:10, 24 May 2011
The Gothsons by name and shard:
| Name | Alter-ego | Shard | Primal | Praetorian |
|---|---|---|---|---|
| Ayisha Gothson | Rumpel | Champion | X | |
| Ayisha Gothson | Kennoneko | Champion | X | |
| Adrie Gothson | Freedom | X | ||
| Rumpelteazer | Freedom | X | ||
| Mr. Mistoffelles | Freedom | X | ||
| Ali Gothson | Rumple | Guardian | X | |
| Allison Lynn Gothson | Infinity | X | ||
| Rumpelteazer | Infinity | X | ||
| Rumpelteazer | Justice | X | ||
| Rumpleteazer | Liberty | X | ||
| Alison Lynn Gothson | Pinnacle | X | ||
| Rumpelteazer | Pinnacle | X | ||
| Rumpelteazer | Protector | X | ||
| Amanda Gothson | 'Teazer | Triumph | X | |
| Rumpleteazer | Victory | X | ||
| Sheryl Gothson | Mr Mistoffelles | Virtue | X | |
| Andrea "Andi" Gothson | Rumpleteezer | Virtue | X | |
| Rumpelteazer | Defiant | X | ||
| Allyson Lyn Gothson | Vigilance | X | ||
| Rumpelteazer | Vigilance | X | ||
| Mungojerrie | Vigilance | X |